Certifikáty


RuceSpolečnost je držitelem veškerých oprávnění a certifikátů o školení zaměstnanců, které potřebuje ke své činnosti.

Jedná se například o školení na provádění SDK příček vč. protipožárních, požární ucpávky a prostupy, periodická školení elektromontérů ve vyhlášce 50, certifikáty a dokumenty opravňující provozovat školící středisko, školení bezpečnosti práce a mnoho dalších... Na vyžádání tyto dokumenty předkládáme před započetím prací a vždy při předávce hotového díla jako součást předávací dokumentace.


Politika systému managementu.
Jsme pružní, vše se zákazníkem konzultujeme a snažíme se splnit jeho představy, přizpůsobíme svou pracovní dobu a vycházíme maximálně vstříc přáním a požadavkům investora.

Jsme komunikativní a přístupní. O všem se svým zákazníkem otevřeně hovoříme a průběžně ho informujeme o průběhu odvedených prací.

Jsme spolehliví a důvěryhodní. Držíme slovo, plníme všechny své závazky.

Jsme profesionální. Odvádíme špičkovou, kvalitní práci.

Jsme kvalitní.Z celkového počtu realizovaných zakázek zaznamenáváme pouze malé množství reklamací a tyto jsou řešeny operativně ke spokojenosti klienta.

Jsme rychlí. Jsme připraveni na všechny požadavky ze stran zadavatele, s případnými problémy či změnami, které se mohou v průběhu realizace zakázky objevit, si promptně poradíme.

Jsme ochotní. Pokud je třeba, řešíme poruchy do 24 hodin od zavolání, výjimkou nejsou pohotovostní výjezdy ve večerních hodinách, o víkendech ani o svátcích.

Jsme všestranní a samostatní, jsme schopni vyhodnotit zakázku přímo v terénu a racionálně zpracovat projekt a cenovou kalkulaci.

Jsme zkušení a osvědčení. Dobrá práce, kterou po celou dobu existence firmy odvádíme, je naší nejlepší referencí. Díky spokojenosti našich klientů jsme nyní vyhledávaným dodavatelem.

Jsme důslední a precizní. Uvědomujeme si, že nejlepší reklamou je kladná reference, klademe tedy důraz na maximální spokojenost zákazníka.

Jsme informovaní. Víme kde a co nakoupit za výhodné ceny, abychom udrželi cenu projektu co nejníže.

Jsme cenově zajímaví. Díky své stabilní pozici na trhu udržujeme dobré vztahy s dodavateli materiálu a zařízení. Díky naší hospodárnosti umíme nabídnout dobré ceny.

Jsme proškolení a vybavení. V případě ohrožení životního prostředí nebo při havarijních stavech víme co dělat pro bezpečné zvládnutí situace. Vždy prosazujeme preventivní přístup.

Jsme tím správným partnerem i pro Vás.

Novinky

 • 14.3.2016

  Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960V Elroz Development a.s.  nyní máme proškolené zaměstnance pro návrh a instalaci systémů pasivní požární ochrany Hilti.

 • Školení Paradox EZS

  12.5.2015

  Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960Naši zaměstnanci prošli školením na instalace bezpečnostního systému Paradox Security Systems. V tuto chvíly můžeme nabízet instalace těchto zabezpečovacích systémů s rozšířenou záruční dobou na 3 roky! Certifikát k nahlédnutí ZDE.

 • Reference 2014

  27.4.2015

  Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960Byly přidány reference za rok 2014. Podívat se na naše vybrané realizace za tento rok můžete ZDE.

Starší »

Kontaktujte nás

ELROZ DEVELOPMENT a.s.
Bořivojova 878/35
Praha 3, 130 00

Tel.: +420 596 410 387

PO - PÁ 8:00 - 15:00

.